Bardzo mi miło, że tutaj jesteś.

Uzupełnij proszę ten formularz i napisz co mogę dla Ciebie zrobić

Jesteś zainteresowana/y:

Trafiliśmy do Ciebie dzięki:

Bardzo dziękuję za wszelkie szczegóły. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej!

Gdzie odbywają się sesje?

Zazwyczaj fotografuję Was w miejscach które lubicie. Dlaczego? Bo cenię Waszą swobodę i wiem, że niektóre miejsca mają znaczenie sentymentalne, co bardzo lubię swoją drogą. Chętnie też pomagam wybrać ładną scenerię gdzieś pomiędzy Zgorzelcem a Waszym miejscem zamieszkania. Tak naprawdę do bardzo fajnej sesji nie potrzbujemy niewiadomo jakich widoków i czasami wystarczy łąka, sad, ogród pod domem lub pobliski park.

Za zimno na plenener? Dla mnie nigdy nie jest za zimno na zdjęcia ???? Ale wiem, że komfort ma znaczenie i z przyjemnością odwiedzę Was w domu. Sesje lifestylowe czyli właśnie takie domowe, są wyjątkowe, bo jesteście w miejscu, które kochacie i które Was określa. Poza tym w każdym domu znajdzie się kącik do zdjęć lub ściana, która stworzy nam tło do ujęć portretowych ????

Ile trwa sesja?

Zastanawiasz sie ile trwa sesja? już śpiesze z odpowiedzią, a będzie ona w formie komentarza mojej klientki, czyli jednej z mamuś z której rodziną miałam okazję pracować:

?Cudowny fotograf ze świetnym podejściem ???? W pół godziny, na zwykłej polance, stworzyła mnóstwo pięknych zdjęć <3 Na pewno będziemy wracać.?

Ale no wiesz, czasem nam się może przeciągnąć do 40 minut ???? A tak poważnie, to staram się nie przekraczać 2-óch godzin podczas sesji bo wiem, że dla maluchów pierwsze 30 minut to największa zabawa i radocha a potem to już chcą do domu, albo gdziekolwiek indziej ;)?